Skip to main content

Zarząd Fundacji

Paweł Pusz

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na UW oraz Centrum Europejskiego UW. Od 2019 roku zaczął wydawać gazetę „Ziarno Nadziei”. W przeszłości prowadził audycję radiową oraz był ekspertem w telewizyjnym programie motoryzacyjnym. Obecnie wydawca gazety miejskiej oraz portali tematycznych (motoryzacyjny i wnętrzarski), który od pewnego czasu poczuł w sercu potrzebę niesienia pomocy osobom będącym na życiowych zakrętach.


Pasjonat tworzenia muzyki i gry na gitarze elektrycznej oraz miłośnik tenisa ziemnego. Prywatnie szczęśliwy mąż Gosi :).

Małgorzata Pusz

Wiceprezes Zarządu

Abswolewentka studiów doktoranckich na University of Hull w Wielkiej Brytanii w zakresie (potencjalnej/rzeczywistej) roli chilijskich, brytyjskich i austriackich przedsiębiorstw, startupów i fundacji, w rozwoju społecznie odpowiedzialnej gospodarki o obiegu zamkniętym. Magister nauk przyrodniczych, polityki i zarządzania na uczelniach w Budapeszcie i Szwecji, a także absolwentka geografii i studiów latynoskich na University of Aberdeen w Szkocji. Autorka publikacji naukowych, która w przeszłości pracowała nad projektami badawczymi z instytutami naukowymi i organizacjami pozarządowymi w Peru, Kambodży, Grecji, Szwecji i Polsce. Zdobyte doświadczenia wiąże z rozwojem Fundacji Miłość i Nadzieja.


Miłośniczka kręcenia filmów, nurtu zero-waste, wędrówek i zielarstwa. Prywatnie szczęśliwa żona Pawła :).

Czesława Popielarska

Członek Zarządu

Znana także jako „Pani Czesia”, była księgowa oraz referentka. Dobroduszna osoba o gołębim sercu, która jest czuła na ludzką krzywdę i ma serce na dłoni. Bardzo dużą rolę w jej życiu odgrywa wiara. Towarzyszy jej nieustanna pogoda ducha oraz pozytywne podejście do życia. Jest to osoba, której nie sposób jest nie lubić, a uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy :). Od samego początku aktywna w projekcie tworzenia gazety „Ziarno Nadziei”. Zajmując się dystrybucją gazety dostrzegła to, jak wiele osób potrzebuje duchowej pomocy.