Skip to main content

Wesprzyj nas

Pomagając Fundacji, pomagasz tym wszystkim osobom, do których docieramy. De facto, stajesz się nie tylko współwydawcą gazety katolickiej „Ziarno Nadziei”, czy też pomagasz współtworzyć inne projekty, ale przede wszystkim stajesz się narzędziem w rękach Boga, pomagając ewangelizować na Jego Chwałę.

Każdego darczyńcę oraz każdą osobę modlącą się w intencji rozwoju Fundacji Miłość i Nadzieja otaczamy codzienną modlitwą różańcową i przyjmujemy za te osoby Komunię Świętą. Dodatkowo raz w miesiącu w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej odprawiana jest Msza Święta w intencji wszystkich darczyńców.

ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM

Patronite łączy autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich działalność nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo.
Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności.

WSPIERAM

PRZELEW BANKOWY/SZYBKA WPŁATA

Możesz współtworzyć z nami, wpłacając darowiznę na konto Fundacji Miłość i Nadzieja tytułem przelewu ,,Darowizna dla Fundacji Miłość i Nadzieja”

PLN: 74 1020 1026 0000 1102 0573 0116
EUR: 06 1020 1026 0000 1802 0573 0124
wpłaty z zagranicy
IBAN: PL74 1020 1026 0000 1102 0573 0116
SWIFT/BIC: BPKOPLPW

Bank: PKO BP
Odbiorca: Fundacja Miłość i Nadzieja

__________________

Możesz także dokonać szybkiej wpłaty poprzez:

   

Wybierz kwotę:

15 zł25 zł30 zł50 zł100 zł200 zł500 zł
lub wpisz własną (w zł)
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Za każdą cegiełkę możemy wysłać Ci bieżące wydanie gazety gratis, które możesz np. podarować bliskiej Ci osobie. Jeśli chciałbyś otrzymać taką przesyłkę to prosimy o przesłanie nam adresu, na który wyślemy gazetę na: zamawiam@ziarnonadziei.pl.
Gazetę wysyłamy tylko na terenie Polski.

KONTO PAYPAL

paypal

     

GAZETA

ZAMÓW WIĘCEJ EGZEMPLARZY GAZETY „ZIARNO NADZIEI”

Osoby, instytucje i organizacje zainteresowane zamówieniem większej ilości gazet w celu ich dystrybuowania („siania ziarna”) pośród tych najbardziej potrzebujących, zapraszamy do omówienia szczegółów poprzez kontakt z nami za pośrednictwem maila: zamawiam@ziarnonadziei.pl .

Prosimy o zatytułowanie maila: „ZAMAWIAM GAZETY” i podanie liczby egzemplarzy. Koszt wysyłki pokrywa osoba/instytucja składająca zamówienie.

Prześlij potwierdzenie przelewu wraz z adresem na jaki mamy wysłać gazetę na: zamawiam@ziarnonadziei.pl

SKLEP

JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE SKLEPU INTERNETOWEGO „MIŁOŚĆ I NADZIEJA”

W sklepie będzie można znaleźć poświęcone różańce, a także torby, ubrania i kubki. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczany na realizację celów statutowych Fundacji Miłość i Nadzieja, w tym zwiększeniu nakładu gazety „Ziarno Nadziei”.

MODLITWA

JESTEŚMY NIEZMIERNIE WDZIĘCZNI ZA KAŻDE MODLITEWNE WSPARCIE!